Buro Jung

Het stormt ideeën
aan het Spaarne

Lees meer

Wij zijn jung

Een jeugdig en actief bureau, dat het beste werk maakt voor heel diverse klanten. Betrokken bij de grote thema’s van nu, gedreven om je merk boven de massa uit te tillen.

Bij Jung willen we dat communicatie ertoe doet: impact heeft, het juiste effect bereikt. Daarom zijn we allereerst nieuwsgierig naar jullie verhaal. Waar zit de urgentie? Wat maakt het relevant? Samen diepen we dat uit en geven we creativiteit een vliegende start. Het resultaat: werk met meer impact.

 

Twee werelden versterken elkaar

Buro Jung is in 2019 ontstaan uit een fusie tussen Made in Haarlem en Intervolvement Communicatie. Samen verenigen we twee werelden: die van merken en thema’s. We hebben dus verstand van goede reclame en sterke communicatie.

Jung is trots lid van de Made in Haarlem Groep. Een combinatie van bureaus voor alles op het gebied van communicatie:
 content, social media, webdesign, reclame en communicatie.

 

Ook voor content en social media

Jung heeft een zusje: Content United. Een bureau voor alles op het gebied van social media, content en seo. Rutger en Romee gaan door waar onze producties tot een afronding komen: ze versterken de online aanwezigheid van je merk met een constante stroom aan nieuws, beelden en filmpjes. Content United is dus nauw verweven met het werk van Jung. Daarom werken Romee en Rutger gewoon bij ons op de vloer, kijk maar hieronder.
Meer weten? contentunited.nl.

Rene de Boer
LinkedIn

Rene de Boer

Strategisch adviseur en partner
Zwarte band in grote thema’s en pr.

rene@burojung.nl

Susanne Driessen-Huibers
LinkedIn

Susanne Driessen-Huibers

Accountmanager en partner
Hup, hup, hup, nadenken, aanpakken, doorpakken.

susanne@burojung.nl

Jac de Ruiter
LinkedIn

Jac de Ruiter

Creative partner
Ideeënkanon en buiten-de-lijnen-denker. Verliefd op het moderne, nieuwsgierig naar mensen.

jac@burojung.nl

Brigitte van der Zijde
LinkedIn

Brigitte van der Zijde

Communicatieadviseur en tekstschrijver
Voor teksten met joie-de-vivre in volmaakt Nederlands.

brigitte@burojung.nl

Suzanne Kremer
LinkedIn

Suzanne Kremer

Grafisch vormgever
Verantwoordelijk voor de mooiste designs en de lekkerste cappuccino’s.

SUZANNE@BUROJUNG.NL

Sieto Flink
LinkedIn

Sieto Flink

Strategisch adviseur en tekstschrijver
Altijd op zoek naar de essentie. Kan ook lachen : )

SIETO@BUROJUNG.NL

Merel Piet
LinkedIn

Merel Piet

Stagiair multimedia en design
Maakt zich nu al onsterfelijk met knap werk achter de schermen.

vormgever@burojung.nl

Rutger Brouwer
LinkedIn

Rutger Brouwer

Social media strateeg
Monitort geduldig het ge-tweet en ge-link voor merken en thema’s.

rutger@contentunited.nl

Romee Lagerveld
LinkedIn

Romee Lagerveld

Social media redacteur
Gaat jouw face op onweer als je Facebookt? Romee laat je account shinen.

romee@contentunited.nl

Buro Jung

klant bij jung

The Next Level
PWN
Projects one
Zutphen
JEA
Bank ten Cate
Spaarne landen
Triple blended
Sodexo
Afvalzorg
Dunea
Tata steel
EBN
Life fit
Fitparck
Circulus berkel
Recreatie Noord-Holland
Nexstep
Werkgevers service team
Suez
Qbiq
NIVSL
Floris keukens